Hakkımızda

Çözüm Fidancılık

Çözüm Fidancılık olarak yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle aşılı ve sertifikalı ceviz fidanı üretimi yapmaktayız. İstikrarlı, kaliteli, güvenli üretim ve satış politikalarımız sayesinde ülkemizin önde gelen ceviz fidanı firmalarından biriyiz.

Firmamızın birinci önceliği; fidanların her türlü hastalıktan uzak olması, ismine doğru olması ve standartlara uygun olmasıdır. Bu standartlara bağlı olarak yurtiçi ve yurtdışı fidan satışı yapıyoruz.

İspanya, Portekiz, Yunanistan, Sırbistan, Arnavutluk ve Kosova yurtdışı satışlarımızın temelini oluşturmaktadır. Bununla birlikte ülkemizin hemen tüm illerine ceviz fidanı satışlarımız devam etmektedir.

Satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası gerektiğinde yerinde kontrol ve teknik destek vazgeçilmez kriterlerimizdendir.

Dönüm başına 400 TL devlet hibe desteği olan “ mavi sertifikalı ” ceviz fidanlarının üretimi ve faturalı şekilde satışını yapıyoruz. Satışını yaptığımız fidanlarımız titizlikle paketlenerek anlaşmalı olduğumuz yurtiçi ve aras kargo firmaları ile çok uygun fiyatlarla adresinize ulaştırıyoruz.

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım